«  Березень 2017  »
Головна » 2017 » Березень » 22 » Урочисте відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання – 2017  “Царство для тих, хто любить читати”.

21 березня 2017 р. в обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання – 2017  “Царство для тих, хто любить читати”.

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до нас це приємне і довгоочікуване свято дитячої книги і, власне, бібліотеки – як скарбниці знань.

На відкриття завітали гості та читачі, адже Всеукраїнський Тиждень дитячого читання – найголовніше читацьке свято року. Діти люблять це свято і чекають його з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з улюбленими письменниками та їх новими книжками, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси та акції, театральні вистави, майсер-класи, презентації – все це супроводжується приємними несподіванками. Кожне таке свято – це завжди захоплива подорож у світ дитячих книг.

Всеукраїнський Тиждень дитячого читання 2017 офіційно відкрила директор бібліотеки Тацакович Ірина Ярославівна.             Цьогорічне свято пройшло під гаслом “Слався, величайся, зіркою гори, українська книжка серед дітвори”.

Ведучими свята були працівники бібліотеки, які запропонували присутнім поринути у світ книги.

Зі своїми творчими подарунками на свято завітали вихованці літературного гуртка “Істина” кер. Батюженко Л.М. та відділення “Школа мистецтв” завідувач Трощук М.Т.

Всеукраїнський Тиждень дитячого читання має багаторічні традиції. Започаткований у 1943 році письменником Львом Кассилем під назвою “Книжкові іменини”, він і до цього часу залишається святом дитини і книги. Тільки книжки святкують іменини не один раз на рік, а цілий тиждень, і це відбувається щороку в кінці березня.

Сам Тиждень дитячого читання триватиме з 21 березня по 24 березня 2017р.

Тож, запрошуємо усіх охочих до бібліотеки! З нами завжди весело, пізнавально і цікаво. Читайте, хай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоч однієї сторінки  з нової книги.

Пам’ятайте слова з “Повісті минулих літ”, що книги – плоди мудрості, джерело мудрості, світло мудрості. Вчіться у героїв книжок любити нашу землю, її мову, мистецтво. Мандруйте рідною країною, пізнавайте себе і людей, знайомтеся з подіями, які відбулися у давнину, заглядайте у майбутнє.

Всеукраїнський Тиждень дитячого читання переконливо доводить, що це свято – тріумф книги і читання, що книга є і залишається справжнім другом сучасної дітвори, а бібліотека – надійним путівником і порадником в книжковому просторі.

Переглядів: 105 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0