«  Грудень 2017  »
Головна » 2017 » Грудень » 14 » Екскурсія бібліотекою
Екскурсія бібліотекою

11 грудня до нашої казкової книгозбірні завітали гості, наші колеги з Львівської обласної бібліотеки для дітей. Директор Тацакович І.Я. ознайомила гостей з історією бібліотеки, розказала про цікаву старовинну будівлю в якій знаходиться бібліотека. За круглим столом ми мали прекрасну можливість вести живе спілкування, ознайомитись з кращим досвідом роботи.

Друзі зі Львова подарували дуже цікаві дитячі книги, які завжди потрібні дітям та бібліотеці, а також ознайомили з рекламною продукцією своєї бібліотеки.

Нам було дуже приємно показати одну з найкращих бібліотек, яка знаходиться в нашій області, в місті Калуш. Гості були приємно вражені, адже бібліотека оформлена в сучасному європейському стилі з яскраво оформленими дитячими куточками, кінотеатром та ляльковим театром, з величезним вибором нової сучасної дитячої літератури.

Також колеги мали можливість відвідати Івано – Франківську обласну універсальну наукову бібліотеку ім.. І.Франка, ознайомитись з обласним сховищем творів друку.

Ми щиро вдячні нашим друзям та колегам зі Львова за цікаву та змістовну зустріч та приємно проведений день.

Для кожного з Вас у нас є слова подяки: за добрі слова та посмішки, за зауваження, допомогу та підтримку. Все це допомагає нам наполегливо працювати та вдосконалюватись.

Нехай Ваша праця знаходить гідний відгук у людських серцях!!

Переглядів: 321 | Додав: Умка | Рейтинг: 5.0/1