«  Лютий 2019  »
Головна » 2019 » Лютий » 12 » Єднаючи душею два світи
Єднаючи душею два світи

"Єднаючи душею два світи"
З нагоди 70-річчя з дня народження української поетеси Галини Турелик в обласній бібліотеці для дітей у відділі обслуговування 5-9 класів відбувся огляд літератури біля книжкової виставки „Єднаючи душею два світи".
Народилася вона у Львові, але з дитинства живе на Івано-Франківщині, де й відбулась як особистість. Закінчивши в Бурштині середню школу із золотою медаллю, вступила до Львівського державного університету імені Івана Франка на факультет журналістики. Ще будучи студенткою, стала членом Спілки письменників України.
Галина Турелик працювала в редакціях газет області, а згодом і заступником головного редактора журналу „Перевал”. Вона майстерно поєднує журналістську роботу з літературною творчістю. Її чистий і свіжий ліричний голос збагатив нашу поезію. Одна за одною виходять в світ чудові збірки: „Посіяний промінь”, „Три зернини”, „Вечірні бджоли”, „Зелене багаття”, „Новосілля”, „Монолог”, „Між альфою і омегою”, „Бурштинова ватра”.
Сьогодні поетеса і надалі перебуває в творчому пошуку, слідкує за творчими успіхами колег. Вона говорить: "Раніше я була байдужою до модерної поезії, до формальних пошуків. Нині й це мене зацікавило. І психологія творчості. Нині молоді письменники набагато розкутіші й навіть ризикованіші в пошуках стилю, тематиці. Хай їм щастить знаходити! Але хочу вірити: мої пошуки теж не скінчилися - цвітуть і родять же старі яблуні ..."

Переглядів: 69 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0