«  Березень 2017  »
Головна » 2017 » Березень » 10 » Дзвенять Кобзареві струни
Дзвенять Кобзареві струни

Шевченко -  наша слава,

Наш пророк і наш співець,

І за волю, за державу

Богом даний нам борець.

Для кожного покоління Т.Г.Шевченко є чимось особливим. Він наша гордість, честь і слава. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полумяне і міцне. В ці весняні дні у всьому світі вшановують память геніального поета, прозаїка, блискучого художника - живописця, "безмертного духа" українського народу. Імя великого Кобзаря ми згадуємо часто, адже він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб - чудові твори написані українською мовою, в яких струмениться любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.

9 березня з нагоди 203 річниці від дня народження Великого українця Т.Г.Шевченка в обласній бібліотеці для дітей у секторі естетичного виховання відбулося літературно-мистецьке свято "Дзвенять Кобзареві струни". На свято завітали учні ЗОШ №7 групи продовженого дня 3-4-их класів. Читачі поринули у світ творчості Генія нашої нації, збагнули пророчість слів Шевченка та їх актуальність у наші дні. Тарасове слово звучало із вуст дітей та щиро та проникливо. Впродовж заходу звучали пісні на слова поета у виконанні учениці 4-Г класу 21 школи Хоми Анастасії.

Вшановуючи геніального митця оформлено тематичну поличку-вшанування "Т.Г.Шевченко - великий син українського народу, майстер слова та пензля"

Діти переглянули репродукції картин Шевченка, які зібрані в альбомі вибраних творів "Шевченко - художник". Видання цього альбому ознайомило читачів з творами образотворчої спадщини Т.Г.Шевченка.

Наприкінці заходу всі разом виконали невмирущий "Заповіт".

Переглядів: 104 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0