«  Грудень 2015  »
Головна » 2015 » Грудень » 30 » Для вас – феєрія святкова!
Для вас – феєрія святкова!

Настання Нового року – радісний момент, до святкування якого готуються заздалегідь. Але для того, щоб воно стало вдалим, потрібно, щоб було і весело. А яке ж свято, а, тим більше, - Новий рік  без цікавих і веселих ігор, розваг і конкурсів? В обласній бібліотеці для дітей відбулася ціла низка новорічних заходів.

Лунали пісні і вітання. Ошатно прикрашена зала і діти в костюмах казкових персонажів створювали чарівну атмосферу.

Леся Михайлівна Симчич, завідувач відділу абонементу 5-9 класів і Юлія Любомирівна Грицеляк, Іванна Іванівна Януш, працівники цього відділу, підготували літературно-розважальне шоу «Для вас – феєрія святкова!»  за мотивами української народної казки «Ріпка» на новорічний лад, для учнів 6-Б класу СШ №5, класний керівник – Оксана Богданівна Майданюк.  Цікаво, що саимі діти виступили у ролях акторів На свято завітали й вихованці Міського центру дитячо-юнацької  творчості, разом з Людмилою Миколаївною Батюженко. Вони привітали присутніх  власним виступом. Доповнювали шоу ігри, конкурси, веселі розваги: «Хто швидше?», «Весела нісенітниця», «Рибалка" та інші, під час яких діти-учасники мали змогу позмагатися у винахідливості, вправності та отримати заслужені призи.

На жаль, свята швидко завершуються. Але, мабуть,  надовго залишаться в пам’яті як спогади про найчарівніші миті дитинства, про все найкраще, позитивні емоції, які з усмішками можна дарувати один одному не тільки напередодні свята, але й увесь рік! Тож нехай це стане хорошою традицією!

Переглядів: 316 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0