«  Лютий 2013  »
Головна » 2013 » Лютий » 22 » Дива в Палаці Мови
0:52 AM
Дива в Палаці Мови

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого, бібліотекарі молодшого відділу і сектору естетичного виховання підготували мовознавчу гру «Дива в Палаці Мови». Захід відбувся 20 лютого.

Рідна мова – це рідні слова. Ось слово «мама». Воно ніби ввібрало в себе весь світ: колискову пісню і спів соловейка, рідний дім і вранішнє сонце, щедру ниву і квітучий сад…

Бібліотекарі старалися донести до дітей красу та мелодійність української мови, якою ми розмовляємо і думаємо, без якого не мислимо свого існування і серйозно задуматися над дивосвітом рідних слів, почутих з уст роду і народу.

Учні взяли активну участь у проведенні свята. Граючись та навчаючись, розвиваючи фантазію та виконуючи різні завдання, діти поринули у світ рідної мови. Для українських дітей рідна мова має стати невимушеною, природною мовою і повсякденного спілкування, і піднесених думок.

Важливою частиною заходу був перегляд лялькової вистави «Дзвенить струмочком рідна мова» (гурток «Книга і лялька»), в якій казкові персонажі спочатку розмовляють суржиком, бешкетують і ганьблять нашу мову, а потім виправляються. А деякі глядачі мали можливість побачити себе з боку, порівняти і зробити з цього правильний урок, що наша рідна мова то неоціненний скарб, що її потрібно не лише любити, а й берегти як зіницю ока.

Все це дійство пройшло цікаво, жваво і захопило дітей, були використані пісні. Насамкінець учні переглянули книжкову виставку літератури «Звучи рідна мово».

Переглядів: 480 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0