«  Червень 2017  »
Головна » 2017 » Червень » 29 » День Конституції
10:01 AM
День Конституції

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України.

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Обласна бібліотека для дітей організувала пізнавальний захід, хронологічну програму “Конституція: нові закони нашого світлого майбутнього” для учнів ЗОШ№7 . Ця інтелектуальна гра дала учням можливість дізнатися важливу інформацію про права і свободи дітей, ознайомитися з літературою, що допоможе сформувати навички їх захисту у повсякденному житті.

Дійсно, у віці дітей неможливо знати детально всі закони. Але основне , що їх стосується, вони повинні знати.

Ведучі заходу ознайомили юних читачів з основними статтями закону, розповіли про національні символи України, про її історичне минуле та культурну спадщину Учні взяли участь в обговоренні правових ситуацій та конкурсі «Я-громадянин», читали вірші, розділи Конституції України. Діти переглянули відео-презентацію «Мій рідний край».

Бібліотекарі розповіли дітям, про те як «народжуються» закони; пояснили, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною.

В читальному залі бібліотеки була розгорнута книжкова інформаційно – тематична виставка: «Основний закон мого життя», література представлена надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу, дається відповідь на питання, якою ця держава буде, які шляхи її розвитку.

Переглядів: 37 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0