«  Листопад 2016  »
Головна » 2016 » Листопад » 28 » Благодійна книжкова виставка «Український простір» завітала до Івано-Франківська

Благодійна книжкова виставка «Український простір» завітала до Івано-Франківська.

Представники видавництв з міста Києва та Івано-Франківська мали чудову нагоду презентувати свої творіння в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей.

«Український простір» - це простір живого спілкування, цікавих знайомств та хорошого настрою. Кожен бажаючий може прийти сюди, придбати книгу, поспілкуватися з видавцями, художниками, авторами і просто приємно провести час.

Протягом двох днів 25 та 26 листопада відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути книги, представлені на виставці. Школярі, які відвідали виставку радо гортали книги та переглядали яскраві ілюстрації. Діти мали змогу поспілкуватися з видавцем та автором книг Вадимом Карпенком, а також діти отримали пам’ятні листівки з автографом письменника.

В цілому проект «Український простір» розрахований на поширення культурної присутності України на всій своїй території, з метою формування єдиного українського національного інформаційного простору, що був би стійким до зовнішніх інформаційних впливів.

Переглядів: 121 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0