«  Грудень 2017  »
Головна » 2017 » Грудень » 14 » Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці «У тітки Одарки» з майстер – класами, театралізованим дійством та частуванням варениками, та пампухами з успіхом відбулися в Обласній бібліотеці для дітей.

Поспішайте, Дівчата,

Все приготувати,

Бо вже вечорниці

Всім нам починати.

Такими словами Любов Хома, завідуюча сектором естетичного виховання розпочала вечір. Торкнулася історичних традицій українського народу, що до свята Андрія Первозванного. Його вважають не тільки покровителем української церкви, а й засновником Києва. Присутні учні 21 школи 3-В класу почули про те, як саме у давні часи сільська молодь збиралась у шанованої на селі господині і до заходу сонця дівчата пекли калиту, потім, поки чекали хлопців, готували пісну вечерю, традиційною стравою якої були вареники.

Присутні побачили театралізоване дійство вечорниць за старовинними традиціями у виконанні мовно – літературної студії «Натхнення» під керівництвом бібліотекаря. Учасники ліпили вареники, пригощали хлопців, глядачів, жартували, співали, грали у цікаві ігри.

Час минув швидко і як ведеться на Андріївських вечорницях – вечеря і частування варениками обов’язково!

Господиня вечорниць запросила всіх присутніх на вареники з картоплею та сметаною, пампухи.

Гості вечорниць не могли стриматись від слів подяки. Працівники бібліотеки зробили все для того, щоб присутні відчули смак українського народного свята Андрія і отримали море задоволення.Ще діти ознайомились із тематичною поличкою «Бережімо свої традиції і звичаї».

Переглядів: 160 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0